Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Авіа доставка

  Доставка вантажу повітряним транспортом відрізняється не тільки безпекою, але і оперативністю.
  За статистикою, ризик потрапити в авіакатастрофу набагато нижче, ніж зіткнутися з неприємностями на трасі або залізниці.

  Авіатранспорт здатний швидко долати великі відстані. Авіаперевезення специфічні, накладають певні обмеження, тому підходять не завжди. Важливо розібратися з перевагами і недоліками цього варіанта.

  Розрахувати заявку

  До плюсів авіаперевезень можна віднести оперативність і безпеку. Використовується зазвичай для транспортування вантажів з нетиповими параметрами: для перевезення медикаментів, дорогих або небезпечних товарів, велике значення мають габарити. Важливо точно розрахувати вагу і об’єм продукції, виготовити спеціальні кріплення вибрати тару і упаковку.

  Як правило, не виникає складнощів, за винятком вартості доставки. Використання авіатранспорту – дорога процедура, однак вона доцільна, коли товар потрібно привезти в найкоротші терміни. Це може бути гуманітарна допомога, а також товари, які швидко втрачають властивості і ін. Повітряним транспортом зазвичай перевозять тварин, так як вони простіше переносять переліт, ніж обстановку в кузові вантажівки або залізничному вагоні.

  Вантажні перевезення в Україні з «АФ-Груп»

  Компанія «АФ-Груп» забезпечує безпеку кожного етапу транспортування вантажу. Тут Вас чекають кращі цінові пропозиції. Фірма співпрацює з кращими компаніями, які володіють сучасною технікою, яка справляється з різними завданнями. Міжнародні вантажні авіаперевезення включають в себе комплекс послуг. Нерідко вони є частиною мультимодальной транспортування. Крім доставки в будь-яку точку світу, в «АФ-Груп» займаються оформленням документів, страхуванням, експедиційними і іншими послугами.

  Клієнти компанії отримують наступне: 

  1. доставку вантажу до аеропорту і на склад одержувача
  2. підготовку необхідного пакету документів
  3. зберігання вантажу на терміналі
  4. навантаження і розвантаження
  5. транспортування в найкоротші терміни.

  Серед переваг виділяється можливість скоротити витрати за рахунок сортування вантажів і оптимального його розташування в літаку. Якщо працювати з однією компанією, Ви заощадите час і гроші. Вантажі «АФ-Груп» страхуються на пільгових умовах, вони швидко проходять митницю, а документація повністю відповідає вимогам. Ми реагуємо на зміни на ринку і в законодавстві, що дозволяє запропонувати клієнтам взаємовигідне співробітництво.

  Замовити зворотній дзвінок
  Авіаперевезення

  Прямий сервіс і склади більш ніж в 100 країнах світу скоротять ваші витрати, зменшать час доставки і заощадять Ваші фінанси. Ми готові доставити будь-який вантаж і оформити всі необхідні документи. Термін доставки в середньо варіюється від 5 до 7 днів.

  Знаю, що хлопцям можна довіряти
  Давно з ними співпрацюємо, за цей час було багато контейнерів і вантажів з різних куточків. Дуже вдячний АФ за професіоналізм і надійність.
  Микола
  Ми свої вантажі їм довіряємо вже не перший рік
  Якщо ви цінуєте точність і пунктуальність, то рекомендую цю компанію, ви точно оціните професіоналізм співробітників і якість їх роботи.
  Олександр
  06.06.2021
  Всі види вантажного транспорту
  Детальнiше
  05.06.2021
  Види морських контейнерів
  Детальнiше
  04.06.2021
  Що таке митне оформлення вантажів?
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості