Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Доставка збірних вантажів

  Доставка збірних вантажів
  Під доставкою збірних вантажів мається на увазі консолідація малогабаритних партій з кількох відправників в одному напрямку і в одному транспортному засобі.

  Якщо Вам необхідно доставити великий обсяг вантажу для цих цілей може використовуватися різний вид транспорту: залізничний, водний, автомобільний і повітряний. Перевагою послуги є те, що відсутня необхідність в цілому контейнері або вантажному автомобілі, Ви платите виключно за місце, яке займає Ваш вантаж. Вартість доставки розподіляється між замовниками в залежності від ваги і обсягу товарів. Виконується транспортування через ряд консолідованих складів.

  Розрахувати заявку
  Переваги послуги

  Транспортування збірних вантажів користується популярністю через наступних моментів:

  1. можна перевозити невеликі партії товарів
  2. порівняно низькі витрати
  3. доступ в різні куточки світу.

  Способи доставки

  Малогабаритний вантаж можна перевозити, використовуючи різні види транспорту:

  1. Морським транспортом перевезення здійснюється в складі контейнера. Товари доставляються з вантажем інших відправників.
  2. Автомобільний транспорт з Європи в Україну. Це спосіб доставки, при якому вантажний автомобіль завантажується частково кількома відправниками.
  3. Залізничний транспорт.
  4. повітряний транспорт.

  Як працює «АФ-Груп»?

  Співпраця з компанією виглядає наступним чином:

  1. Обробляється запит клієнта. Збираються необхідні відомості і інформація про вантаж. Важливо оцінити клас, вага, обсяг товару, код і наявність документів. На цьому етапі встановлюється дата готовності вантажу до відправки і терміни доставки. Розробляється логістика, визначається перелік необхідних послуг і розраховується кінцева вартість.
  2. Консолідація. Під цією процедурою мається на увазі транспортування вантажу зі складу відправника в консолідаційний склад для комплектації партії. Обробка вантажу в консолідаціолом складі, яка може включати в себе додаткову упаковку, підбір тари та ін.
  3. Митне оформлення. При необхідності наші агенти в країні відправника підготують необхідні документи і оформлять вантаж для відправлення.
  4. Здійснюється доставка, для чого підбирається оптимальний вид транспорту. З цією метою аналізується інформація про продукцію і визначається кращий варіант для перевезення. Співробітники компанії займаються оформленням товарів на українській митниці і організовують транспортування на Ваш склад.
  5. Доставка вантажу до дверей одержувача.

  Звертаючись до компанії «АФ-Груп», Ви отримуєте якісний сервіс, який організовує доставку будь-якого обсягу вантажу з усіх куточків світу.

  Замовити зворотній дзвінок
  Знаю, що хлопцям можна довіряти
  Давно з ними співпрацюємо, за цей час було багато контейнерів і вантажів з різних куточків. Дуже вдячний АФ за професіоналізм і надійність.
  Микола
  Ми свої вантажі їм довіряємо вже не перший рік
  Якщо ви цінуєте точність і пунктуальність, то рекомендую цю компанію, ви точно оціните професіоналізм співробітників і якість їх роботи.
  Олександр
  14.12.2020
  Новi правила ввозу
  Детальнiше
  09.12.2020
  Як управляти бізнесом під час епідемії коронавируса
  Детальнiше
  08.12.2020
  Новий рiк в AF-GROUP
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості