Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Доставка збірних вантажів

  Доставка збірних вантажів
  Під доставкою збірних вантажів мається на увазі консолідація малогабаритних партій з кількох відправників в одному напрямку і в одному транспортному засобі.

  Якщо Вам необхідно доставити великий обсяг вантажу для цих цілей може використовуватися різний вид транспорту: залізничний, водний, автомобільний і повітряний. Перевагою послуги є те, що відсутня необхідність в цілому контейнері або вантажному автомобілі, Ви платите виключно за місце, яке займає Ваш вантаж. Вартість доставки розподіляється між замовниками в залежності від ваги і обсягу товарів. Виконується транспортування через ряд консолідованих складів.

  Розрахувати заявку
  Переваги послуги

  Транспортування збірних вантажів користується популярністю через наступних моментів:

  1. можна перевозити невеликі партії товарів
  2. порівняно низькі витрати
  3. доступ в різні куточки світу.

  Якщо Вам необхідно відправити невеликий вантаж, який не займає багато місця або малогабаритні товари, то перевезення збірних вантажів буде ідеальним варіантом. Така послуга набагато вигідніше за ціною і зберігає всі переваги повноцінного вантажоперевезення. Оформляючи її в транспортній компанії «АФ-Груп», Ви заощадите на вантажоперевезенні і отримаєте – гарантію збереження і страховку. Перевезення збірних вантажів – це транспортування товарів від різних клієнтів на одному транспортному засобі в одному напрямку. Як правило, для даних цілей використовується вантажний автотранспорт.

  Незважаючи на об’єднання вантажів, компанія виробляє доставку товару за такими схемами:

  1. від дверей до дверей
  2. від дверей до складу
  3. від складу до складу
  4. від складу до дверей.

  Все це можливо завдяки розвиненій системі логістики в компанії. Крім цього, компанія бере на себе зобов’язання з підготовки всіх документів, які потрібні для перевезення відправлень.

  Способи доставки

  Малогабаритний вантаж можна перевозити, використовуючи різні види транспорту:

  1. Морським транспортом перевезення здійснюється в складі контейнера. Товари доставляються з вантажем інших відправників.
  2. Автомобільний транспорт з Європи в Україну. Це спосіб доставки, при якому вантажний автомобіль завантажується частково кількома відправниками.
  3. Залізничний транспорт.
  4. повітряний транспорт.

  Класифікація збірних вантажів

  До збірних вантажів належить будь-який асортимент виробів: спецобладнання, валова і сільськогосподарська продукція, товари для побуту та запчастини, предмети побуту, одяг. З компанією «АФ-Груп» у Вас з’явилася можливість відправити штучний товар або вантаж, порівняно малої маси, наприклад, в 1 кілограм.

  На підставі міжнародної класифікації збірні вантажі підрозділяються виходячи з виду їх доставки на:

  1. універсальні, які можуть перевозитися в бортових автомобілях
  2. навалочні, які допускають навантаження і розвантаження навалом
  3. спеціальні, які вимагають особливих заходів безпеки і безпеки.

  Виходячи з класифікації їх транспортування вимагає різних умов і відповідно транспортних засобів. До того ж збірні вантажі відрізняються за вагою: легкими вважаються товари до 80 кг, звичайними до 500 кг, важкими понад 500 кг. Перераховані фактори безпосередньо впливають на навантаження, розвантаження, зберігання і перевезення. При цьому в компанії враховується терміновість доставки, дотримання необхідної температури при транспортуванні.

  В ході збору товарів об’ємна вантажна одиниця формується шляхом:

  1. скріплення частин в одну систему
  2. палетування (приміщення вантажу на піддони)
  3. контейнеризації (невеликі товари розміщуються в одному контейнері).

  Два останніх способу використовуються найчастіше.

  Особливості вантажоперевезення збірних вантажів

  Перевезення збірних вантажів вимагає від компанії структурованої, узгодженої та спланованої роботи всіх відділів. «АФ-Груп» становить конкуренцію серед транспортних компаній України та займає лідируючі позиції. Компанія оперативно здійснює вантажоперевезення як на постійній основі, так і разові доставки завдяки налагодженій логістиці.

  Як здійснюється транспортування збірних вантажів

  Першим етапом є збір замовлень від різних клієнтів, на другому формується відправлення для спільної транспортування. На третьому – виробляють упаковку товару і наносять маркування. Потім співробітники логістичного відділу ретельно опрацьовують маршрут прямування автотранспорту, за яким буде здійснюватися вантажоперевезення. Одночасно готуються всі необхідні супровідні документи і здійснюється безпосередня перевезення збірних вантажів, які доставляються на склад одержувача або за вказаною адресою.

  Важливо відзначити, що компанія «АФ-Груп» скрупульозно підходить до формування автоперевезення, так як для деяких видів вантажів при транспортуванні потрібні спеціальні умови. Співробітники компанії відповідально координують сусідство різних товарів, щоб забезпечити якісні умови при доставці.

  Міжнародна доставка збірних вантажів

  Міжнародне перевезення збірних відправлень здійснюється за наступним принципом. При експорті товару, всі вантажі від різних відправників товару компонуються в складських приміщеннях компанії. При зборі потрібного обсягу вони відправляються до адресатів на великих вантажівках компанії або при малому обсязі – попутнім вантажоперевезенням. В державі прибуття проводиться відвантаження товарів на центральному складі, а потім вони транспортуються за вказаною адресою одержувача. Імпорт товару відбувається в протилежному порядку. Виходить, що Вам не потрібно оплачувати повністю машину або залізничгиий вагон, що економічно вигідно. Ви відправляєте товар в будь-яку країну і не платите зайвого.

  Автоперевезення здійснюється набагато швидше за термінами, якщо порівнюватися в поштовим відправленням. А якщо взяти до уваги те, що компанія «АФ-Груп» відправляє вантажі щодня, то про швидкість доставки за невелику вартість і мріяти не доводиться. Компанія має широку географію доставки. Найбільш затребуваним вважається європейський напрямок: країни ЄС, СНД та Балтійського моря, Китай, В’єтнам. Однак, компанія транспортує відправлення в будь-яку точку світу, не обмежуючись в конкретному маршруті. Для уточнення всіх подробиць необхідно зателефонувати оператору компанії, який відповість на всі Ваші запитання, включаючи розрахунок вартість та інші тонкощі.

  Перевезення збірних вантжів затребувана не тільки серед дрібних підприємців, а й у приватних осіб, середнього бізнесу, а іноді і у великих виробництв. Для бізнесменів середньої ланки це єдиний спосіб заощадити на логістиці, але при цьому поставки здійснюють в термін і без порушень режиму транспортування. Особливо затребуваною вважається доставка з Китаю, так як підприємці ведуть постійні активні закупівлі продукції. Поштові відправлення з Китаю коштують дорого, та й доходять до адресата довго, а збірні вантажі, оформлені в компанії «АФ-Груп» дозволяють заощадити бюджет і доставляються значно швидше.

  Збірний вантаж в європейські країни і Україну

  Зняття обмежень по ряду податкових зборів після підписання міжнародного договору між українською стороною і Європейським союзом привело до активного товарообігу і відкриття нових торгових майданчиків. У вантажообігу беруть участь не тільки великі корпорації, які формують об’ємні партії продукції і самостійно транспортують їх, а й середні і малі підприємці. Саме для них транспортна компанія «АФ-Груп» пропонує економічно вигідний варіант з транспортування відправлень з європейських країн.

  Кожен клієнт компанії економить капітал завдяки відмові від оренди окремого транспортного засобу для доставки малогабаритного вантажу. «АФ-Груп» розмістить відправлення в об’єднаній партії, які укомплектовані товарами від різних замовників. Збірні вантажі Україна-Європа компонуються так, що транспортуються спільно відправлення могли перебувати в одному автотранспортному засобі на підставі регламенту про перевезенні та зберіганні. Клієнт оплачує тільки місце, зайняте вантажем, що скорочує витрати за перевезення до мінімуму.

  Міжнародні збірні перевезення

  Компанія «АФ-Груп» має власні склади на території ЄС і веде повний контроль за складанням, транспортуванням, вантаженням, комплектацією, митним декларуванням для збірних вантажів. Завдяки співпраці з численними замовниками міжнародні збірні перевезення здійснюються компанією на постійній основі. Це дає замовникам можливість планувати ведення свого бізнесу, знаючи в який час прийде товар. Компанія здійснює доставку до складських приміщень, а й до вказаної адреси. Наявність власного автопарку або оренда вантажного транспорту дає можливість компанії не тільки займатися перевезенням збірних вантажів, але і доставкою відправлень по містах і торговельним мережам.

  Транспортування збірних вантажів з європейських країн

  Сьогодні прибутковим бізнесом вважається закупка дрібних партій товарів, які потім реалізуються в роздріб. Високоякісна і доступна за ціною європейська продукція є чудовою альтернативою вітчизняним товарам, але купувати її за роздрібною ціною збитково. Навіть невелика оптова партія може принести досить гарний прибуток середньому і малому бізнесу. Тому для транспортування невеликих партій не вигідно наймати окремий транспортний засіб, а краще скористатися перевезенням збірних вантажів з Європи. Доставка з України в Європу і навпаки – це те, на чому спеціалізується компанія «АФ-Груп».

  Перевезення збірних вантажів з Європи здійснюється різними шляхами. Авіаперевезення затребувані при транспортуванні швидкопсувних продуктів, так як час доставки мінімально. Автоперевезення найбільш оптимальні за вартістю. Морські перевезення відносяться до бюджетних способам доставки на великі відстані.

  Вартість перевезення збірних вантажів

  На ціну вантажоперевезення впливають такі чинники:

  1. вага партії
  2. її обсяг
  3. сумісність різних товарів.

  Наприклад, крихкий і нестандартний вантаж не дає можливість заповнити весь кузов, тому його транспортування обійдеться вище за вартістю. А перевезення товарів стандартних розмірів, які можливо скомпонувати, вийде дешевше.

  Переваги перевезення збірних вантажів

  Компанія «АФ-Груп» гарантує, що вантаж обов’язково дійде до адресата в зазначений термін і в відповідній якості. Скориставшись послугою перевезення збірних вантажів, Ви заощадите не тільки свій час, але і гроші. Вам не буде потрібно витрачати час на відвідування пошти або хвилюватися за цілісність відправлення.

  У компанії створили всі умови для вигідного співробітництва:

  1. послуга «Від дверей до дверей», з якої відпадає потреба кудись їхати
  2. сервіс обслуговування клієнтів включає в себе: оповіщення про прибуття товару, відстеження по трек-номеру, строгий контроль термінів доставки
  3. страхування вантажу – Вам не доведеться переживати, що Ви втратите гроші в разі форс-мажору
  4. широка географія транспортного перевезення, доставка здійснюється в будь-яку точку світу
  5. будь відправлення супроводжується необхідною документацією, включаючи митну декларацію
  6. лояльна вартість перевезення за рахунок вигідних тарифів та консолідації вантажів
  7. для постійних відправників діють пільгові умови
  8. дбайливе ставлення до товарів, тому Ви сміливо можете відправляти дорогі вантажі.

  Компанія «АФ-Груп» – легке рішення складних питань з перевезення вантажів. Компанія виконує весь спектр послуг, починаючи від подачі транспортного засобу до місця відвантаження, вантажними роботами, до перевезення до дверей і складу. Ціна вантажоперевезення залежить від обраного маршруту і пакету додаткових робіт. До того ж компанія займається і митним оформленням вантажів. Нюанси процедури безпосередньо залежать від законопроектів держав, через які здійснюється доставка. Досвід співробітників компанії дозволяє мінімізувати можливість помилки. Тому краще довірити проходження даної процедури співробітнику «АФ-Груп».

  В автопарку компанії є автомобілі різної вантажопідйомності, тому Ви можете відправляти вантажі будь-яких обсягів, габаритів і напрямків. Крім цього, клієнт компанії може організувати регулярну доставку товарів для себе в залежності від темпів продажу товарів або термінів виготовлення. При цьому замовник оплачує тільки вага і обсяг вантажу. Попит на даний вид перевезень зростає щодня, так як послуга надає можливість відправити вантаж з однієї точки країни в іншу, при цьому Вам не буде потрібно наймати окремий вид транспорту і створювати схему маршрутизації. Вантажні перевезення в складі збірних вантажів мають безліч незаперечних переваг для відправників дрібних партій товарів, серед яких головними є економічність і зручність. Але важливо знати, що при виборі експедитора перевагу варто віддавати перевіреним транспортним компаніям з великим досвідом на ринку, ким і є «АФ-Груп».

  Як працює «АФ-Груп»?

  Співпраця з компанією виглядає наступним чином:

  1. Обробляється запит клієнта. Збираються необхідні відомості і інформація про вантаж. Важливо оцінити клас, вага, обсяг товару, код і наявність документів. На цьому етапі встановлюється дата готовності вантажу до відправки і терміни доставки. Розробляється логістика, визначається перелік необхідних послуг і розраховується кінцева вартість.
  2. Консолідація. Під цією процедурою мається на увазі транспортування вантажу зі складу відправника в консолідаційний склад для комплектації партії. Обробка вантажу в консолідаціолом складі, яка може включати в себе додаткову упаковку, підбір тари та ін.
  3. Митне оформлення. При необхідності наші агенти в країні відправника підготують необхідні документи і оформлять вантаж для відправлення.
  4. Здійснюється доставка, для чого підбирається оптимальний вид транспорту. З цією метою аналізується інформація про продукцію і визначається кращий варіант для перевезення. Співробітники компанії займаються оформленням товарів на українській митниці і організовують транспортування на Ваш склад.
  5. Доставка вантажу до дверей одержувача.

  Звертаючись до компанії «АФ-Груп», Ви отримуєте якісний сервіс, який організовує доставку будь-якого обсягу вантажу з усіх куточків світу.

  Замовити зворотній дзвінок
  Доставка збірних вантажів

  З моменту заснування АФ-Груп в 2016 році ми виросли в холдинг з офісами в 4 містах України, а також зайшли в нові для нас ніші на ринку. Ми забезпечуємо якісний сервіс кожного клієнта.

  Знаю, що хлопцям можна довіряти
  Давно з ними співпрацюємо, за цей час було багато контейнерів і вантажів з різних куточків. Дуже вдячний АФ за професіоналізм і надійність.
  Микола
  Ми свої вантажі їм довіряємо вже не перший рік
  Якщо ви цінуєте точність і пунктуальність, то рекомендую цю компанію, ви точно оціните професіоналізм співробітників і якість їх роботи.
  Олександр
  06.06.2021
  Всі види вантажного транспорту
  Детальнiше
  05.06.2021
  Види морських контейнерів
  Детальнiше
  04.06.2021
  Що таке митне оформлення вантажів?
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості