Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Морські перевезення

  Морські контейнерні перевезення вважаються економічним способом, особливо коли мова йде про далеких відстанях.
  Компанія «АФ-Груп» займається міжнародними морськими контейнерниім перевезеннями вантажів. Використовуються різні варіанти транспортування з повним забезпеченням безпеки.

  Цей варіант актуальний при доставці з будь-яких країн з морським сполученням. Особливо США, Азія, Європа і Африка. Морські судна активно використовуються, коли неможливе застосування наземного транспорту. Щоб привезти вантаж з іншої країни в Україну, потрібні різні митні і юридичні документи, оформленням яких займаються співробітники «АФ-Груп».

  Розрахувати заявку
  Етапи перевезення

  Після того, як буде прорахована і узгоджена вартість контейнерної перевезення на морському транспорті, слідують організаційні моменти. З оформленням документів і перевезенням вантажу допоможуть співробітники «АФ-Груп».

  Процес транспортування проходить в кілька етапів:

  1. Розміщення обов’язкового документа (букінга) в лінії.
  2. Підготовка документації відправником.
  3. Оформлення коносаментів.
  4. Навантаження вантажу в контейнери і їх відправка.
  5. Оплата зборів в порту, якщо вони не були включені в загальну вартість перевезення.
  6. Прихід судна в порт, експедирування та оформлення в порту контейнерів і його оформлення в порту.
  7. Доставка контейнера автомобільним транспортом на адресу отримувача. Вивантаження контейнера.
  8. Здача порожнього контейнера в порт.

  Необхідна документація при імпорті:

  1. інвойс
  2. оригінал коносамента або телекс-реліз або SWB
  3. пакувальний лист і при необхідності сертифікат походження (додатково)
  4. доручення

  Необхідна документація при експорті:

  1. Коносамент
  2. Інвойс
  3. VGM (інструкції за вагою брутто / нетто)
  4. Сертифікати на вантаж.

  Контейнерні перевезення є одним з найбільш вигідних способів транспортування. Вони підходять як для великих корпорацій, так і для маленьких компаній при необхідності перевезти вантаж різних габаритів. Приватні особи та індивідуальні підприємці нерідко вибирають контейнерні перевезення для ввезення та вивезення товарів в Україну. Однак такий спосіб транспортування має свої особливості, тому перед замовленням рекомендується проконсультуватися з фахівцем «АФ-Груп».

  Як проходять міжнародні морські перевезення?

  Морське транспортування вантажу в контейнері є сучасним і популярним способом транспортування вантажів. За допомогою стандартизованих контейнерів значно прискорюється навантаження. Особливістю морських перевезень є те, що будь-яка доставка вважається міжнародною. Для легальної транспортування потрібно зібрати певний пакет документів.

  Будь-які контейнерні перевезення в Україні виконуються наступним чином. Вантаж упаковується в контейнер, який потім опечатується, збираються необхідні для перевезення документи. Підготовлені контейнери по залізниці доставляються в порт. Там вони перевіряються, а після занурюються на судно, що йде за потрібне маршрутом. Коли корабель прибуває в точку призначення, весь процес повторюється, але в зворотному порядку. Така ж процедура доставки застосовується до негабаритних вантажів.

  Оскільки морські перевезення вимагають виконання кількох етапів підготовки, потрібно відстежувати стан вантажу на всьому шляху до точки призначення. Щоб уникнути зайвих труднощів, варто вибрати надійну транспортну компанію з гарною репутацією. В такому випадку можна бути впевненим, що вантаж дійде в цілості і без проблем з митницею. Крім того, надійні перевізники завжди забезпечують страхування.

  Переваги і недоліки морських перевезень

  Морські перевезення затребувані при транспортуванні готових виробів. Всього за 20 років оборот контейнерів у всьому світі збільшився в 2,5 рази, завдяки розвитку економіки та поділу праці. На сьогоднішній день в побуті знаходиться 12 мільйонів контейнерів. Іноді відбуваються ситуації, при яких виникає надлишок контейнерів. В такому випадку вони назавжди або на певний період виводяться з обігу. Разом з цим, можлива нестача контейнерів інших типів, що використовуються для морських або сухопутних перевезень. Морські перевезення вантажів мають ряд особливостей. Ознайомившись з ними, Ви зможете визначити чи оптимальний такий спосіб транспортування в конкретної компанії або варто розглянути інші варіанти.

  Переваги морської доставки

  Контейнерні перевезення по морю мають безліч переваг:

  1. Збереження вантажу. Морське перевезення відрізняється високою безпекою. Хоча аварії повністю виключити неможливо, такі події трапляються значно рідше, ніж при інших способах транспортування. При цьому морська хитавиця завдає менше шкоди вантажу, ніж різкі зупинки на дорозі або удари.
  2. Ціна. Кожне судно перевозить від 1 000 до 21 000 стандартизованих контейнерів, які можуть бути від різних замовників. Завдяки високому обсягу, виходить знизити ціну за транспортування для кожного клієнта. При розрахунку вартості перевезення кожного контейнера, великі доставки будуть набагато вигідніше, ніж невеликі рейси.
  3. Дотримання термінів. Будь-яка доставка морем проходить за встановленим маршрутом, тому при такому способі доставки можна прогнозувати точний час прибуття вантажу. У морі немає складнощів, властивих сухопутному пересуванню: складні дороги, перекриті маршрути, поламані мости або рейки. За рахунок цього досягається точність термінів доставки. Іноді судно затримується через шторм або несправності, однак це виняток, а не правило. До того ж, швидкопсувні продукти не підходять для морської вантажоперевезення.
  4. У будь-яку точку світу. Морські контейнерні перевезення в Україні затребувані протягом тривалого часу. До них вдаються багато великих корпорацій, націлені на зовнішні ринки. Перевага такого транспортування в тому, що вантаж надалі можна відправити в будь-яку точку світу з землі, повітрю або морем.
  5. Інфраструктура. Великою перевагою контейнерних морських перевезень є сумісність з іншими способами транспортування. За рахунок розвиненої інфраструктури можна без зайвих труднощів доставити контейнер в іншу точку по землі або повітрю.
  6. Будь-який вміст контейнера. Морське судно, за рахунок великої місткості, може перевозити вантажі будь-якого розміру і типу. Таким способом вдається перевозити сипучі, наливні вироби, великогабаритні товари, газоподібні речовини. У ряді ситуацій тільки в контейнері по морю можна транспортувати конкретний вантаж в Україну.

  Недоліки морського транспортування

  Разом з великою кількістю переваг, у таких перевезень є і недоліки:

  1. Складність підготовки і транспортування. Контейнери з вантажем в дорозі, як мінімум двічі змінюють засіб пересування. Це може викликати ряд незручностей. Щоб процес не доставляв зайвих труднощів, організацією перевезення займаються досвідчені логісти.
  2. Швидкість доставки. Контейнеровоз розвиває велику швидкість з вантажем на борту. Крім того, на терміні перевезення позначається погода. Транспортування морем не підійде для швидкопсувних товарів або термінової доставки – для цього краще вибрати перевезення по повітрю.

  Незважаючи на всі переваги морських перевезень, цей спосіб доставки не є універсальним, через що його не можна застосовувати завжди. Щоб дізнатися подробиці про вартість, терміни доставки та інші особливості, проконсультуйтеся з фахівцями «АФ-Груп». Ви отримаєте бажані розрахунки і дізнаєтеся кращі способи транспортування для вашої ситуації. Такий спосіб транспортування підходить на постійній основі не тільки для великих підприємств, але і для малого і середнього бізнесу. У «АФ-Груп» Ви зможете знайти оптимальний метод доставки вашого вантажу, а логісти компанії подбають про швидкої і безпечної транспортуванні.

  Особливості морських перевезень вантажів в контейнерах

  Найбільш поширеними в морській транспортуванні є контейнери розміром 20 і 40 футів. Перші становлять близько ¾ всього обсягу перевезення по морю, а другі приблизно 1/5.

  Такі контейнери підходять для більшості вантажів, однак в залежності від ситуації у кожного з них є своя специфіка використання:

  1. Контейнери розміром 20 футів застосовуються для невеликих, але важких вантажів.
  2. Контейнери розміром 40 футів використовуються для переміщення об’ємних вантажів з невеликою вагою.

  У компанії «АФ-Груп» можна замовити вантажоперевезення в специфічному контейнері для особливих категорій товарів:

  1. З підтримкою температури. Всередині контейнера зберігається необхідна температура протягом усього шляху. Підходить для продуктів та інших товарів, які потребують особливих умов утримання.
  2. Танк-контейнери. Застосовуються для перевезення рідин і газів. У такі контейнери вбудовані спеціальні цистерни, які підходять для транспортування рідких вантажів.
  3. Flatrack. Являє собою відкриту платформу. Такий спосіб доставки підходить для негабаритних виробів.
  4. Відкритий верх. Контейнер не має даху. Замість неї верхню частину закривають тентом.

  Звернувшись в «АФ-Груп», кожен клієнт знайде відповідний для своїх завдань спосіб морської доставки. Логісти компанії підбирають розмір і тип контейнера на основі ваги вантажу, його розмірів і особливостей перевезення, щоб вся продукція досягла точки призначення в цілості. Повідомте менеджеру інформацію про товари, щоб почати вигідні і безпечні перевезення в Україну.

  Замовити зворотній дзвінок
  Морські контейнерні перевезення

  Компанія «АФ-Груп» займається міжнародними морськими контейнерними перевезеннями вантажів. Використовуються різні варіанти транспортування з повним забезпеченням безпеки. Морські контейнерні перевезення вантажу вважаються економічним способом, особливо, коли мова йде про далекі відстані. Цей варіант актуальний, коли виконується доставка з США або країн Азії. Морські судна активно використовуються, коли неможливе застосування наземного транспорту.

  Знаю, що хлопцям можна довіряти
  Давно з ними співпрацюємо, за цей час було багато контейнерів і вантажів з різних куточків. Дуже вдячний АФ за професіоналізм і надійність.
  Микола
  Ми свої вантажі їм довіряємо вже не перший рік
  Якщо ви цінуєте точність і пунктуальність, то рекомендую цю компанію, ви точно оціните професіоналізм співробітників і якість їх роботи.
  Олександр
  06.06.2021
  Всі види вантажного транспорту
  Детальнiше
  05.06.2021
  Види морських контейнерів
  Детальнiше
  04.06.2021
  Що таке митне оформлення вантажів?
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості