Особистий кабінет

Залиште Ваші дані і ми
зв'яжемося з Вами

  Спасибо!

  Ваша заявка успешно отправлена, скоро мы Вам перезвоним

  На главную

  Залізничні перевезення

  Залізничні перевезення
  Транспортна компанія АФ-Груп займається міжнародними залізничними перевезеннями з країн Азії, Європи і США по території України.

  У разі доставки з Азії, залізничні перевезення є оптимальним рішенням за вартістю і термінами, адже це майже в два рази дешевше доставки морем і значно дешевше авіаперевезеннь.

  Компанія підготує пакет супровідної документації. Відповідно до вимог чинного законодавства, оформлюються договори, транспортні накладні, дорожні відомості та інше. Пропонується кілька варіантів доставки вантажу, щоб клієнт вибрав для себе максимально вигідний йому спосіб.

  Розрахувати заявку
  Переваги транспортування по залізниці

  Вибір залізничних перевезень обумовлений наступним:

  1. Швидкість. Доставка здійснюється в найкоротші терміни незалежно від довжини маршруту.
  2. Надійність. Цей варіант вважається найбезпечнішим з точки зору аварійності. Товар в вагонах надійно захищений від несприятливих погодних умов.
  3. Ціна. За рахунок економічності залізничних доставок клієнт оплачує тільки свої позиції.

  Залізнична мережа добре розвинена в багатьох країнах, в тому числі в Україні, тому відправити вантаж можна в будь-яку точку Азії.

  Комплекс послуг

  Транспорт компанія АФ-Груп надає комплекс логістичних послуг:

  1. складання креслень і схем навантаження вантажів
  2. вантажно-розвантажувальні роботи, для чого використовується спеціальна техніка
  3. Надаємо пломби для вагонів контейнерів
  4. оформлення документів на вантаж, що перевозиться
  5. оплату платежів, які потрібні для відправки товару
  6. інформування клієнта про дату і час прибуття вантажу
  7. юридичний супровід, правова підтримка та багато іншого.

  Переваги залізничних вантажоперевезень з АФ-Груп

  Доцільність співпраці обумовлена ​​наступними плюсами організації:

  1. Перевезення вантажів залізницею здійснюється швидкісним вантажним поїздом за технологією «Блок-трейн»
  2. Налагоджена робота всього колективу дозволяє швидко вирішувати виникаючі завдання, завдяки чому транспортування вантажу виконується в найкоротші терміни.
  3. Комплексний підхід. АФ-Груп спеціалізується не тільки на міжнародне залізничне перевезення. Компанія надає і супутні послуги, серед яких підбір транспортировочной тари, митне оформлення і багато іншого. При необхідності організовується тимчасове зберігання вантажу, його упаковка і розфасовка.
  4. Контроль за виконанням замовлення. Звертаючись в АФ-Груп, Ви зможете стежити за тим, на якому етапі перевезення знаходиться Ваш вантаж.
  5. Страхування вантажу. Це обов’язкова процедура, яка захищає клієнта від фінансових ризиків, які мінімізовані при виборі залізної перевезення, але не виключені повністю.
  6. Ваш особистий менеджер на зв’язку 24 7. І тому готовий відповісти або проконсультувати по Вашим питань у зручний для Вас час.
  7. Швидка подача. В наявності компанії є також свій автопарк. Що дозволяє без зайвих затримок і простоїв організувати доставку вантажу до ЖД терміналу або на Ваш склад.
  8. Свій парк авто виключає простої, оптимізуючи доставку.

  Щоб отримати більш повну інформацію про залізничні перевезення, зателефонуйте в компанію АФ-Груп по вказаному телефону. Також, можна замовити зворотний дзвінок, заповнивши онлайн-форму. У цьому випадку співробітники фірми найближчим часом зв’яжуться з Вами і проконсультують з питань перевезення.

  Транспортування обладнання з Китаю

  Перевезення обладнання з Китаю і інших країн вважається складною операцією, що вимагає особливої ​​підготовки. Це пов’язано не тільки з високою вартістю товару. Нерідко обладнання доставляється в складі неподільного модуля, який важливо розмістити таким чином, щоб техніка не постраждала під час перевезення. Необхідно проконтролювати процес поставки, з чим можуть впоратися тільки фахівці. Сміливо довірте цю задачу співробітникам АФ-Груп.

  Особливості доставки обладнання

  Українська компанія АФ-Груп спеціалізується не перевезенні різного виду вантажу, тому Ви можете без побоювань замовити імпорт або експорт обладнання. Організація налагодила партнерські відносини з транспортними компаніями інших країн. Це дозволяє гарантувати оперативність транспортування і оптимальну вартість послуг. Щоб розрахувати точну ціну, проконсультуйтеся з співробітником компанії. На неї впливають різні чинники, такі як специфіка товару, його розмір, терміни і ін.

  Придбання обладнання у закордонних виробників – доцільне рішення. Навіть з урахуванням вартості перевезення, Ви зможете істотно заощадити. Жахлива доставка і оформлення не принесуть клопоту. Цим питанням будуть займатися досвідчені менеджери компанії АФ-Груп.

  Замовити зворотній дзвінок
  Залізничні перевезення

  Данний тип перевезеннь є найвигіднішими в співвідношенні ціни і ефективності. Компанія здійснює перевезення як по внутрішнім так і за міжнародними повідомленнями вантажними і швидкісними поїздами за технологією блок-трейн.

  Знаю, що хлопцям можна довіряти
  Давно з ними співпрацюємо, за цей час було багато контейнерів і вантажів з різних куточків. Дуже вдячний АФ за професіоналізм і надійність.
  Микола
  Ми свої вантажі їм довіряємо вже не перший рік
  Якщо ви цінуєте точність і пунктуальність, то рекомендую цю компанію, ви точно оціните професіоналізм співробітників і якість їх роботи.
  Олександр
  06.06.2021
  Всі види вантажного транспорту
  Детальнiше
  05.06.2021
  Види морських контейнерів
  Детальнiше
  04.06.2021
  Що таке митне оформлення вантажів?
  Детальнiше
  Заявка для розрахунку вартості